+421 (0) 915 775 744
SKEN


MUFUZA vo Vrbovom

Cesta pomoci – Way to help o.z. v spolupráci s mestom Vrbové usporiadali v sobotu 27. 8. 2016 spoločné športovo – kultúrne popoludnie, ktoré malo ešte o niečo hlbšie poslanie, výťažok z akcie totiž občianske združenie Cesta pomoci – Way to help použije na plnenie svojich cieľov – pomoc telesne postihnutým deťom a ich rodinám.

Program o 13.00 hod. odštartovali pripravené nafukovacie atrakcie pre deti, maľovanie na tvár a DJ Gago. Už o 15.00 hod. sa začala veľká súťaž v kopaní „jedenástok“ do ktorej sa prihlásilo 60 mužov, žien i detí. Súťaž prerušil kúzelník Peter Šesták, ktorý pobavil hlavne našich najmenších. Po kúzelníckej šou už vypukol zápas tímu MUFUZA, zloženého z hercov, moderátorov a bývalých športovcov, proti tímu Cesta pomoci, zloženého z podporovateľov občianskeho združenia a sponzorov akcie (Roman Drobný, Daniel Gáblovský, Marián Valo, Branislav Hečko, Juraj Koreň, René Just, ...). V tíme MUFUZA sa predstavili známe mená napr. Karol Čálik, Ivan Tuli Vojtek, Ivo Gogál, Ján Ďurovčík, Pavol Topolský, Rasťo Sokol, Igor Krempaský, Ivan Jakeš, Tomi Kid Kovács, René Štúr, Štefan Maixner ... Zápas plný vtipných vsuviek moderovaný Stankom Gálisom sa skončil „nečakanou“ remízou.

Cez prestávku dostali diváci priestor na autogramiádu, či na fotenie sa so známymi osobnosťami, zaboxovať si s Tomim Kidom Kovácsom, či odfotiť sa s Ivanom Jakešom a jeho slávnou motorkou. Po zápase sa ukončila aj súťaž v kopaní jedenástok, v ktorej sa stal suverénnym víťazom Matúš Grivalský, ktorý si odniesol aj výhru 200€ a putovnú trofej. Celkom rýchly priebeh súťaže zabezpečili svojimi dobrými výkonmi aj brankári Marek Valovič, Dávid Burzala, Tomáš Bielik a Michal Košinár. Zábava pokračovala pri bohatom občerstvení a koncerte kapely NEZNÁMI a Allana Mikušeka, počas ktorého sme spoločne vypustili aj balóny šťastia. Príjemné popoludnie, ktorého sa zúčastnilo asi 600 ľudí, trvalo takmer do polnoci. Výťažok z akcie, ktorým pomôžeme s nákupom zdravotných pomôcok nejednej rodine je 1380 €.
Ďakujeme.
(www.cestapomoci.sk)

Poďakovanie patrí firme REHACARE a jej zamestnancom, mestu Vrbové, vedeniu futbalového klubu MFK Vrbové a všetkým sponzorom, bez ktorých by nebolo možné usporiadať podobnú akciu: Tibor Jančula, Alimat, s.r.o., Tyros Loading Systems SK s.r.o., Lunas SK s.r.o., Branislav Hečko, GIT s.r.o., FancyZebra Presents, PEMA VZT s.r.o., Penzión Kulko, Obec Chtelnica, Obec Krakovany, Peter Majerník - Stravovacie a obchodné služby, Víno SABO, Mesuge, Polat Elalmis, Poďakovanie patrí aj dobrovoľníkom, ktorý nezištne pomohli pri organizovaní akcie: moderátor Marián Borbély, rod. Krišková, René Just, Martin Valášek, Eva Hrnčiarová, Ján Blanárik, Ivan Lago, Marcel Stolár či Lukáš Šalát.

Ďakujeme.